Jokio užstato
jokių paslėptų mokesčių!
Pasirinkite automobilį
TwinsCart

Nuomos sąlygos

COVID – 19 – BEKONTAKTIS AUTOMOBILIO NUOMOS APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS

Pasaulyje pasikeitus situacijai dėl COVID – 19 viruso, keičiasi mokėjimo už automobilio nuomą ir automobilio perdavimo klientui sąlygos.

Likus 24 valandoms iki automobilio nuomos pradžios prašome apmokėti išankstinę sąskaitą Jums patogiausiu būdu.

Galimi atsiskaitymo būdai:

* bankiniu pavedimu – Marijos Vilkienės IĮ Twins Tour – Įm. k. 132252163, SEB Vilniaus bankas LT21 7044 0600 0645 0608 (į paskirtį įrašykite sąskaitos numerį)

* PayPal (Mastercard, Maestro, Visa/Visa Debit/ Visa Electron). Jums nebūtina turėti Paypal prieigos, atsiųsime link’ą ir instrukcijas kaip atlikti vienkartinį mokėjimą už automobilio nuomą.

Automobilis pristatomas tuščiu baku, tuščiu baku ir grąžinamas (kuro bakas bus pripildytas, kad galėtumėte nuvažiuoti apie 100 km). Esant pageidavimui automobilį galime atvaryti pilnu kuro baku iš anksto sumokėjus kuro bako kainą. Tuomet automobilį reikės grąžinti tuščiu kuro baku.

Automobilį rasite vienoje iš parkavimo aikštelių. Tikslias parkavimo koordinates gausite elektroniniu paštu ir SMS žinute skrydžio dieną.

Visuose automobiliuose daiktadėžėse rasite dezinfekavimo skystį bei pirštines.

AUTOMOBILIO PRIĖMIMAS IR GRĄŽINIMAS COVID

1. Nuomininkas pasirašydamas elektroninę automobilio nuomos sutartį patvirtina, kad sąskaitą apmokės likus 24 valandoms iki nuomos pradžios. Twins Tour įsipareigoja automobilį pristatyti tvarkingą ir geros techninės būklės su visais papildomais priedais, įskaitant ir automobilio dokumentus.

2. Nuomininkas, automobilį privalo grąžinti, tokios techninės būklės ir komplektacijos, kokios buvo išnuomotas. Automobilis  ir grąžinamas sutartu laiku ir sutartoje vietoje pagal sutartį.

3. Automobilis išnuomojamas su tuščiu kuro baku, jei nepageidaujama kitaip. Nuomininkas grąžina automobilį taip pat su tuščiu kuro baku, jei nesutarta kitaip.

4. Jei nuomininkas nevykdo sutartyje nurodytų nuomos sąlygų arba kai numatoma, kad nuomininkas negalės įvykdyti savo pareigų, nuomotojas turi teisę atsiimti automobilį anksčiau numatyto laiko arba kreiptis į policiją ir paskelbti automobilio paiešką.

5. Dėl nuomos pratęsimo reikia tartis su nuomotoju ir gauti jo raštišką patvirtinimą.

AUTOMOBILIO NAUDOJIMAS

1. Nuomininkas privalo pateikti (atsiųsti foto kopijas): galiojantį asmens pasą, galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

2. Nuomininkas turi būti ne jaunesnis kaip 21 metų ir turėti ne mažesnį nei dviejų metų vairuotojo stažą.

3. Automobilį gali vairuoti tik sutartyje minimi asmenys, o jei nuomoja įmonė- jos darbuotojas turintis teisę vairuoti įmonės automobilius ir įgaliojimą vairuoti transporto priemonę. Už galimą vairuotojo kaltę jei yra atsako nuomininkas/ įmonė.

4. Minimalus nuomos terminas – 24 valandos.

5. Nuomininkas privalo užrakinti visas automobilio dureles ir jei yra signalizacija – įjungti, net ir trumpam laikui palikdamas automobilį. Nuomininkas privalo saugoti automobilio dokumentus ir raktus nuo trečiųjų asmenų.

VAGYSTĖ, AVARIJA, KITI AUTOMOBILIO SUGADINIMAI

1. Įvykus autoavarijai, gaisrui, pastebėjus trečiųjų asmenų padarytą žalą automobiliui, vagystės atveju – nuomininkas privalo  kuo skubiau apie įvykį pranešti  nuomotojui, policijai, gaisrinei, draudimo įstaigai ar kitoms oficialioms instancijoms. Reikalauti, kad įvykis būtu tiriamas policijoje:

   1. Policijos dokumentai, transportavimo įmonių pažymos – yra pagrindas išmokėti draudimą bei apkaltinti trečiuosius asmenis dėl žalos padarymo.

   2. Įrodymų objektai (daiktai, pėdsakai, liudininkų parodymai) turi būti saugomi, įvykio dalyvių pavardės ir adresai užrašomi. Klientui draudžiama pasirašyti bet kokius dokumentus, kaltinančius Nuomotoją, dėl padarytos žalos nuostolių atlyginimo.

   3. Nuomininkas ar kitas įgaliotas vairuotojas privalo imtis priemonių, kad apsaugotų nuomotojo bei draudimo kompanijos interesus jeigu nuomos laikotarpiu įvyksta avarija. Nuomininkas privalo:

     1. Nedelsiant gelbėti transporto priemonę, apsaugoti ją nuo tolesnio gedimo ir pašalinti priežastis galinčias padidinti nuostolius;

     2. Nedelsiant apie draudiminį įvykį pranešti policijai ir gauti policijos pranešimą apie įvykį;

   4. Nedelsiant informuoti apie įvykį nuomotoją tel.: +370 625 31913

   5. Pranešime būtina nurodyti kur yra sugadinta transporto priemonė, kam ir kada pranešta apie įvykį, ar žinomas kaltininkas, jo vardas, pavardė, adresas, telefonas.

2.  Sugedus automobiliui , remontas turi būti atliekamas tik Nuomotojo rekomenduotame servise.

3. Nuomos metu nuomininkui rekomenduojama imtis visų priemonių , kad automobilis būtų apsaugotas nuo vagysčių ir avarijų.

Mes įsipareigojame:
 • Geriausia kaina ir kokybė
 • Operatyvus ir greitas aptarnavimas
 • Jokių užslėptų mokesčių
 • Užstatas - 0 Eur
 • Trumpalaikės/Ilgalaikės nuomos pasiūlymai
 • Specialios nuolaidos lojaliems klientams
 • Automobilio pristatymas/pasiėmimas - nemokamas
 • Automobilio parkavimas oro uostuose - nemokamas